Actina podbiła targi IFA 2022 w Berlinie

Actina

Actina podbiła targi IFA 2022! Przez pięć dni nasze stoisko było odwiedzane przez ludzi z całego świata.

IFA to największe targi elektroniki konsumenckiej w Europie. To coroczna impreza dla entuzjastów technologii obywająca się w International Congress Center w Berlinie. Oczywiście, wystawiają się na nich wszystkie duże jak i nieco mniejsze firmy technologicznie. Nie zabrakło więc takich tuzów jak MSI, Intela, ASUSa, Goodramu LG czy Samsunga.

Actina miała niezwykłą okazję, aby w tym doborowym gronie zaprezentować szerokiej widowni naszą ofertę. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla widzów stoisko, na którym mogli samodzielnie wypróbować możliwości naszego high-endowego komputera gamingowego podczas rzeczywistej rozgrywki. Nie zabrakło również wielu atrakcji  i prezentów dla odwiedzających takich jak napoi energetycznych, koszulek czy nawet bezprzewodowych myszek.

Targi IFA 2022 były dla nas niesamowitą okazją na przedstawienie naszej oferty entuzjastom gamingu z całego świata. Odbyliśmy setki ciekawych rozmów oraz poznaliśmy tysiące ludzi, którzy tak samo jak my dzielą pasję do gier komputerowych i sprzętu najwyższej jakości. Dla Actiny była to pierwsza wizyta na tej imprezie, ale jesteśmy w 100% pewni, że nie ostatnia.

Rozwój na rynki zagraniczne to wspaniała możliwość, z której zamierzamy w przyszłości coraz mocniej korzystać – spotkania z klientami na żywo dają nam szansę na dokładne poznanie ich potrzeb oraz wymianę doświadczeń. Wszystko po to, aby móc dalej tworzyć komputery spełniające wszystkie oczekiwania naszych użytkowników. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Actina na targach IFA 2022 i widzimy się już za rok!

Zobacz też:
ACTINA Teenage Team – młode pokolenie przejmuje Actinę!
Actina Custom – sprawdź nasze komputery gamingowe dla najbardziej wymagających użytkowników