Biomutant ze sporym zainteresowaniem na Steam. Mieszane opinie graczy

Biomutant

Biomutant zadebiutował wczoraj na komputerach osobistych oraz konsolach. Produkcja studia Experiment 101 zebrała mieszane recenzje i po otrzymanych ocenach było widać, że tytuł ten mocno podzielił branżowych dziennikarzy. Niskie noty nie odstraszyły jednak użytkowników Steama, ponieważ wczoraj w szczytowym momencie w Biomutant grało jednocześnie ponad 55 tysięcy użytkowników platformy Valve. Niestety opinie na temat samej gry nie są już tak imponujące.

W chwili pisania tej wiadomości Biomutant otrzymało na Steam blisko 3000 recenzji, ale jedynie 57% z nich jest pozytywnych. Gracze narzekają na niezbyt porywającą historię, a także na fakt, że fabuła „długo się rozkręca”. Wśród zalet najczęściej wymienia się natomiast oprawę graficzną oraz przedstawiony świat. Niestety jest on nieco pusty, co również nie przypadło do gustu sporej liczbie osób.

Na koniec przypomnijmy, że jeśli chcecie zagrać w Biomutant na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów firmy Actina pod tym adresem. Polecamy również materiał zza kulis, który prezentuje, jak powstawał polski dubbing do wspomnianej produkcji studia Experiment 101.