Biomutant – zobaczcie, jak powstawał polski dubbing

Biomutant

Biomutant zadebiutuje na PC i konsolach już w przyszłym tygodniu. Od jakiegoś czasu wiadomo, że produkcja Experiment 101 otrzyma pełną polską wersję językową. Wydawca gry, firma THQ Nordic, opublikował ponad 6-minutowy materiał wideo, który prezentuje kulisy powstawania rodzimego dubbingu. Krótki reportaż pozwala m.in. usłyszeć próbkę polskich głosów. Dowiadujemy się dzięki niemu także, jacy aktorzy brali udział w polonizacji gry Biomutant.

Okazuje się, że narratorem w polskiej wersji wspomnianej produkcji będzie Aleksander Wysocki, którego w przeszłości mogliśmy usłyszeć w takich produkcjach jak Mass Effect, Diablo 2, Dragon Age: Początek, a także Wiedźmin 2: Zabójcy królów. Osoby odpowiedzialne za polonizację obiecują też, że w Biomutant spotkamy się z wieloma kreatywnymi tłumaczeniami nazw własnych. Materiał zdradza również wiele interesujących informacji na temat samego udźwiękowienia gry.

Biomutant zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 25 maja, czyli w najbliższy wtorek. Jeśli zależy Wam, aby zagrać w nadchodzącą produkcję studia Experiment 101 na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów firmy Actina pod tym adresem.