Dune: Spice Wars z nową aktualizacją. Gra została wzbogacona o piątą frakcję

Dune: Spice Wars

Już na początku lipca zapowiadano, że kolejna duża aktualizacja Dune: Spice Wars wprowadzi do gry kolejną grywalną frakcję. Deweloperzy ze studia Shiro Games udostępnili już wspomniany patch, dzięki czemu użytkownicy komputerów osobistych mogą przejąć kontrolę nad rodem Corrino, któremu przewodzi Imperator Shaddam IV. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun prezentujący możliwości dodanej do gry frakcji.

Najnowsza aktualizacja wprowadza nie tylko ród Corrinów. Dune: Spice Wars doczekało się bowiem kolejnych poprawek. Deweloperzy zadbali m.in. o ulepszony system dyplomacji. Poprawiono również interfejs oraz sztuczną inteligencję. Nie zapomniano także o usunięciu różnego rodzaju błędów. Więcej informacji na temat na wspomnianego patcha znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Dune: Spice Wars dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie na komputerach osobistych. Pełna wersja gry ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Shiro Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.