Final Fantasy VII Remake Intergrade zaliczyło udany start na platformie Steam

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Final Fantasy VII Remake Intergrade zadebiutowało w miniony piątek na Steam. Okazuje się, że produkcja zaliczyła całkiem udany start na platformie Valve. Tytuł znalazł się na drugim miejscu listy bestsellerów i musiał uznać wyższość jedynie ze strony Steam Decka. Oznacza to, że odświeżona wersja Final Fantasy VII była w zeszłym tygodniu najchętniej kupowaną grą na Steam. Square Enix może być również zadowolone z odbioru ze strony graczy.

Obecnie Final Fantasy VII Remake Intergrade ma na Steam ponad 1,5 tys. recenzji, a aż 91% z nich to opinie pozytywne. Warto również zwrócić uwagę na wyniki aktywności. W chwili pisania tej wiadomości we wspomnianą produkcję bawi się nieco ponad 7 tys. użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby gra została uruchomiona na Steam jednocześnie przez 13,803 osób.

Przypomnijmy, że Final Fantasy VII Remake Intergrade w wersji PC dostępne było dotychczas wyłącznie na Epic Games Store. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info