Apex Legends popularne jak nigdy. Nowy sezon i rekordowa liczba graczy na Steam

Apex Legends

Już niedługo serwery Apex Legends Mobile zostaną wyłączone. Na szczęście miłośnicy wersji na PC i konsole mogą spać spokojnie. Produkcja studia Respawn Entertainment radzi sobie świetnie i nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wczoraj w grze ruszył natomiast kolejny – szesnasty już – sezon rankingowy, co pozwoliło wspomnianemu tytułowi osiągnąć rekordową liczbę graczy na Steam.

Jak wynika z danych dostępnych na stronie SteamDB, w szczytowym momencie ostatniej doby w Apex Legends bawiło się jednocześnie ponad 610 tysięcy użytkowników platformy Valve. W tym miejscu warto wspomnieć, że poprzedni rekord – z sierpnia ubiegłego roku – udało się pobić o blisko 100 tysięcy. Wówczas w jednej chwili produkcję Respawn Entertainment grało na Steam 511,676 osób.

Apex Legends dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Respawn Entertainment na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.