Monster Hunter Rise z udanym debiutem na Steam i sporym zainteresowaniem graczy

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise jest już dostępne na komputerach osobistych. Pecetowa wersja produkcji Capcomu zebrała bardzo dobre recenzje, ale wygląda na to, że tytuł przypadł do gustu nie tylko branżowym mediom. Gra zaliczyła bowiem udany debiut na Steam, o czym świadczą zarówno opinie graczy, jak i wyniki aktywności. Japońska firma ma więc powody do zadowolenia.

W chwili pisania tej wiadomości Monster Hunter Rise otrzymało na Steam ponad 1600 opinii, z czego 79% jest pozytywnych. Ponadto w szczytowym momencie ostatniej doby w tytuł grało jednocześnie 90,773 użytkowników platformy Valve. Natomiast obecnie w grze znajduje się ponad 86 tysięcy graczy korzystających ze Steama. Trzeba przyznać, że wyniki robią wrażenie. Tytuł znajduje się również na drugim miejscu na liście bestsellerów. Produkcję Capcomu wyprzedza jedynie God of War.

Przypomnijmy, że Monster Hunter Rise dostępne jest obecnie na PC i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Capcomu na najwyższych możliwych ustawieniach.