MultiVersus z nowościami w tym tygodniu. Nadchodzi Black Adam oraz tryb Arcade

MultiVersus

Od premiery pełnej wersji MultiVersus minęły ponad dwa miesiące. Produkcja zaliczyła naprawdę udany start, dlatego nic dziwnego, że deweloperzy nieustannie rozwijają tytuł m.in. o nowe postacie. Okazuje się, że w tym tygodniu fani wspomnianego tytułu będą mogli liczyć na kolejne atrakcje. Grono grywalnych bohaterów niebawem znów się powiększy, a dodatkowo użytkownicy będą mogli sprawdzić się w nowym trybie zabawy.

Zgodnie z przekazanymi informacjami w nadchodzących dniach do MultiVersus dołączy Black Adam. Niestety twórcy nie podzielili się żadnymi szczegółami na temat wspomnianej postaci. Nie wiemy więc, czego można spodziewać się po bohaterze ostatniego filmu z uniwersum DCEU. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do produkcji zmierza także tryb Arcade.

Podobnie jak Black Adam, tak i wspomniany wariant rozgrywki nie doczekał się żadnych szczegółów. Według nieoficjalnych informacji całość ma oferować zabawę na trzech różnych poziomach trudności, gdzie na 10 arenach gracze zmierzą się ze zróżnicowanymi oponentami. Na potwierdzenie tych doniesień trzeba jednak chwilę poczekać.

Przypomnijmy, że MultiVersus dostępne jest na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.