New Tales from the Borderlands bez Denuvo. DRM znika z kolejnej gry 2K Games

New Tales from the Borderlands

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy, że Resident Evil Village pozbyło się Denuvo. W ślady firmy Capcom postanowiło pójść także 2K Games, które usunęło wspomniane zabezpieczenie z jednej ze swoich ubiegłorocznych produkcji. Wraz z ostatnią aktualizacją cieszący się złą sławą DRM zniknął bowiem z New Tales from the Borderlands.

Warto dodać, że nie jest to jedyna gra z 2022 roku wydana przez 2K Games, która w ostatnim czasie została pozbawiona Denuvo. Antypirackie oprogramowanie na początku lutego zostało bowiem usunięte także z The Quarry. Nielubiany przez graczy DRM regularnie znika również z tytułów innych wydawców, np. z produkcji Square Enix.

New Tales from the Borderlands dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych ustawieniach graficznych.