Polish Esport Cup – rusza trzeci sezon rozgrywek

Polish Esport Cup III Edycja

Już w najbliższy poniedziałek, 31 maja, rozpocznie się trzeci sezon Polish Esport Cup, który tym razem zostanie rozegrany w dwóch grach – Counter Strike: Global Offensive, a także w Rainbow Six Siege. Całość została podzielona na dwie tury, ale zainteresowane drużyny mogą już zgłaszać swoją chęć udziału w rozgrywkach (terminy i niezbędne linki znajdziecie poniżej). Warto się jednak pospieszyć, ponieważ zapisy do pierwszej tury trwają do jutra, tj. soboty 29 maja do godziny 23:59.

Terminarz Polish Esport Cup w Counter Strike: Global Offensive:

  • rejestracja do pierwszej tury (24.05-29.05)
  • otwarte kwalifikacje (31.05-03.06)
  • zamknięte kwalifikacje (05.06-10.06)
  • faza pucharowa (12.06-13.06)

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziecie pod tym adresem.

Terminarz w Rainbow Six Siege:

  • rejestracja do pierwszej tury (24.05-29.05)
  • otwarte kwalifikacje (31.05-05.06)
  • zamknięte kwalifikacje (05.06-09.06)
  • faza pucharowa (11.06-13.06)

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziecie pod tym adresem.

Zmagania drużyn Counter Strike’a będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale Polish Esport Cup na platformie Twitch.tv. Natomiast transmisje z Rainbow Six: Siege będzie można oglądać w dwóch miejscach – otwarte i zamknięte kwalifikacje znajdziecie na https://www.twitch.tv/sledz_tv, a relacje z finału rozgrywek zobaczycie na kanale Ubisoftu również na Twitch.tv. Ponadto wybrane mecze obejrzycie również na fanpage’u partnera medialnego wydarzenia, czyli Sport.pl.

Warto wspomnieć także o wysokiej puli nagród, która tym razem wyniesie aż 36 000 złotych. Całość została podzielona na każdą z tur oraz gier. W przypadku Counter Strike: Global Offensive zwycięska drużyna otrzyma 10 000 złotych (zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze). Nagrody pieniężne powędrują również do pozostałych zespołów z TOP 4. Wicemistrzowie mogą liczyć na 1000 złotych, natomiast miejsca 3-4 otrzymają 500 złotych. W Rainbow Six Siege zwycięski team wygra 4000 złotych. Natomiast drużyny z miejsc 2-4 otrzymają takie same nagrody jak w przypadku CS:GO. Pamiętajcie, że jeśli Wasz zespół nie wygra pierwszej tury zmagań, to zawsze możecie spróbować swoich sił w kolejnej turze.

Przewidziano także specjalne nagrody dla widzów. W trakcie transmisji odbędą się konkursy, w ramach których uczestnicy będą mogli wygrać m.in. różnego rodzaju gry. Szczęśliwcy otrzymają klucze do danych produkcji, które będzie można wykorzystać na wskazanych platformach. Zachęcamy więc do uważnego śledzenia i trzeciego sezonu Polish Esport Cup pod wskazanymi wyżej adresami.