Rainbow Six Siege z bitwą na śnieżki. Ubisoft zaprasza na zimowe wydarzenie

Rainbow Six Siege

Ubisoft ma dobre wieści dla wszystkich graczy Rainbow Six Siege, którzy tęsknią za wydarzeniem Snow Brawl. Już dziś – 16 grudnia – ruszy tegoroczna edycja wspomnianego eventu, dzięki któremu użytkownicy będą mogli toczyć bitwę na… śnieżki. Francuska firma celebruje w ten sposób nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Oprócz nowego – limitowanego czasowo – trybu zabawy zainteresowani mogą liczyć także na inne atrakcje.

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem w Snow Brawl pojawi się kultowy tryb rozgrywki – zdobycie flagi. We wspomnianym wariancie zabawy naprzeciw siebie staną dwie 5-osobowe drużyny, których zadaniem będzie przejęcie 5 flag. W trakcie wydarzenia jedyną bronią są natomiast śnieżki. Dodatkowo użytkownicy otrzymają dostęp do wyjątkowych gadżetów takich jak granat śnieżnowybuchowy czy Bożonarodzeniowy granat dymny.

Całość rozgrywać będzie się na mapie Domek górski. W tym roku wydarzenie Snow Brawl w Rainbow Six Siege trwa do 6 stycznia. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia specjalnej strony eventu, na której znajdziecie więcej szczegółowych informacji na temat zimowych atrakcji przygotowanych przez Ubisoft.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Siege dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.