Redfall z pełnym wsparciem dla funkcji cross-play na wszystkich platformach

Redfall

Na początku lutego dowiedzieliśmy się, że Redfall będzie wymagać stałego połączenia z siecią, nawet w trybie solo. Nieco później twórcy nadchodząca produkcja Arkane Studios otrzymała nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy podzielili się bowiem dobrą wiadomością, która powinna ucieszyć sporą część graczy.

Na oficjalnej stronie Bethesda pojawił się artykuł, w którym Arkane Studios odpowiedziało na pytania fanów dotyczące Redfall. Jedną z nich dotyczyło rozgrywki międzyplatformowej. Okazuje się, że gracze mogą być spokojni o tę kwestię. Nadchodząca gra twórców Deathloop i Dishonored zaoferuje bowiem pełne wsparcie dla funkcji cross-play. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką bez względu na posiadaną platformę.

Redfall zadebiutuje na rynku 2 maja bieżącego roku. Warto również pamiętać, że produkcja Arkane Studios trafi w dniu premiery do usługi Game Pass na PC i konsolach. Zainteresowanych zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje najwyższych ustawieniach graficznych.