Returnal na PC coraz bliżej. Wyciekł materiał prezentujący ustawienia graficzne

Returnal

Od dłuższego czasu mówi się, że Returnal zadebiutuje niebawem na komputerach osobistych. Gra pojawiła się już w bazie danych Steam. Natomiast Podczas Game Developers Conference 2022 samo studio Housemarque zaprezentowało fragmenty z pecetowej wersji swojej produckji. Tymczasem do sieci wyciekł materiał wideo, który po raz kolejny sugeruje, że ze wspomnianym tytułem będą mieli okazję wkrótce zapoznać się nowi gracze.

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, prezentujące różne opcje i ustawienia graficzne gry Returnal na PC. Wspomniane wideo zdradza, że produkcja studia Housemarqe otrzyma wsparcie m.in. dla takich technologii jak Nvidia DLSS oraz AMD FSR. Nie zabraknie też ray tracingu. Użytkownicy komputerów osobistych mogą również liczyć na nielimitowaną liczbę klatek na sekundę.

Graczom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź Returnal na PC. Warto także wspomnieć, że już w przyszły miesiącu użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję zapoznać się z dwoma kolejnymi tytułami, które do tej pory dostępne były wyłącznie na konsolach PlayStation. Mowa tutaj oczywiście o Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei (19 października) oraz zapowiedzianym dziś Sackboy: A Big Adventure (27 października).

Przypomnijmy, że Returnal dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 5. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.