SkillFactor – dziś finał pierwszych kwalifikacji

SkillFactor finał pierwszych kwalifikacji

W poniedziałek oficjalnie rozpoczęła się druga edycja projektu SkillFactor, czyli turnieju dla amatorskich graczy CS:GO, który bazuje na formule talent show. Natomiast już dziś poznamy zwycięzców pierwszych kwalifikacji, którzy trafią pod skrzydła Daniela „STOMPA” Płomińskiego. Finał eliminacji rozpocznie się równo o 18:00, a zmagania zespołów będziecie mogli śledzić na platformie Twitch.tv pod tym adresem. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Zwycięska drużyna zostanie poprowadzona przez „STOMPA” w wielkim finale drugiej edycji projektu SkillFactor, ale zanim do tego dojdzie, zawodnicy odbędą sesję treningową ze swoim mentorem. Daniel Płomiński, który w przeszłości reprezentował barwy takich zespołów jak Illuminar, AGO, Honoris czy Izako Boars, postara się przekazać swoim podopiecznym swoją wiedzę na temat samej gry, a także wskazówki dotyczące współpracy oraz komunikacji w drużynie.

Warto także dodać, że już dziś ruszają zapisy do drugich eliminacji. Kolejny zespół trafi pod opiekę Mariki „ikusi” Gąsiorowskiej. „Ikusia” od kilku lat zajmuje się streamingiem i zdążyła przez ten czas zgromadzić spore grono wiernych fanów. Do kwalifikacji można zgłosić się za pośrednictwem oficjalnej strony SkillFactor. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Należy też podkreślić, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.