SkillFactor – dziś ostatni dzień zapisów do drużyny „KubiKa”

SkillFactor - ostatni dzień zapisów do drużyny KubiKa

W niedzielę ruszyły zapisy do drużyny Kuby „KubiKa” Kubiaka. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ zgłoszenia do ostatnich eliminacji drugiej edycji projektu SkillFactor przyjmowane są do dziś, do godziny 17:45. Chętne drużyny mogą zgłosić swoją chęć udziału w turnieju za pośrednictwem oficjalnego kanału na Discordzie lub pod tym adresem. Przewidziana ilość zespołów do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Należy też podkreślić, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizatorzy stworzyli jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerem drugiej edycji projektu SkillFactor jest Actina. Nasza firma posiada w swojej ofercie wiele ciekawych setupów komputerowych gotowych do użycia od razu po zakupie. Wiele różnych specyfikacji pozwoli każdemu na dobranie komputera idealnie pasującego do jego potrzeb! Zapraszamy na stronę Sferis.pl, gdzie znajdziecie ciekawe oferty, które będą dostępne w trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor.