SkillFactor – już dziś wieczorem trening drużyny „Ikusi”

SkillFactor - trening drużyny Ikusi

Druga edycja projektu SkillFactor trwa w najlepsze. We wtorek zainteresowani udziałem w turnieju mieli ostatnią szansę, aby zgłosić do eliminacji do drużyny „KubiKa”. Natomiast już dziś wieczorem Marika „ikusia” Gąsiorowska spotka się ze swoją drużyną, aby odbyć z nią trening. Całość będzie można śledzić na platformie Twitch.tv pod tym adresem.

Zwycięskie zespoły odbędą także sesję treningową z profesjonalnym coachem – Szymonem „Nodsury” Kościelniakiem. Uczestnicy turnieju z pewnością otrzymają w trakcie tych spotkań wiele cennych uwag. Być może część z nich przyda się podczas finałowych starć drugiej edycji projektu SkillFactor.

Warto poinformować, że jednym z partnerów drugiej edycji projektu SkillFactor jest Gram.pl – portal, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od prawie 16 lat Gram.pl dostarcza graczom najnowszych informacji ze świata gier i filmów oraz ciekawych publikacji takich jak recenzje czy felietony. Jesteśmy dumni, że udało nam się nawiązać współpracę z tak ważnym dla polskiego gamingu serwisem.