SkillFactor – poznaliśmy zwycięzców ostatnich kwalifikacji

SkillFactor - zwycięzcy ostatnich kwalifikacji

W zeszłym tygodniu zainteresowani mieli ostatnią szansę na zgłoszenie się do drugiej edycji projektu SkillFactor. Podczas czwartych kwalifikacji zespoły walczyły o możliwość trenowania pod okiem Kuby „KubiKa” Kubiaka. Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna Lombard, która wystąpiła w składzie: AntyVirus, AxEcHo, Zoo, przemeklovel oraz Boll. Zawodnicy już dziś o 20:30 spotkają się ze swoim mentorem. Transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli śledzić na platformie Twitch.tv pod tym adresem.

Warto także dodać, że zwycięski zespół odbędzie również sesję treningową z profesjonalnym coachem – Szymonem „Nodsury” Kościelniakiem. Zawodnicy z pewnością otrzymają w trakcie obu spotkań wiele cennych uwag. Być może wskazówki przekazane przez obu panów okażą się przydatne podczas finałowych starć drugiej edycji SkillFactor.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na peryferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.