SkillFactor – wszystko, co musicie wiedzieć o drugiej edycji projektu

SkillFactor

Wczoraj informowaliśmy Was o rozpoczęciu drugiej edycji projektu SkillFactor, czyli turnieju przeznaczonego dla amatorskich graczy CS:GO, który bazuje na formule talent show. Dziś organizatorzy opublikowali materiał wideo, w którym zawarto wszystkie najważniejsze informacje na temat wspomnianego wydarzenia. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kiedy ruszą zapisy do drużyny Waszego idola lub pragniecie przypomnieć sobie zasady turnieju, to serdecznie zachęcamy Was do obejrzenia filmiku, który znajdziecie na dole tej wiadomości.

SkillFactor podzielony jest na 4 kwalifikacje, z których każda pozwoli dostać się pod opiekę innej gwiazdy. Zwycięskie zespoły odbędą trening ze swoim mentorem, a następnie zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Ponadto profesjonlany coach esportowy skupi się na przekazaniu wiedzy dotyczącej najważniejszych umiejętności, odżywiania, współpracy oraz nastawienia, aby odpowiednio przygotować drużyny w bardziej ukierunkowany sposób w zależności od ich potrzeb.

Od wczoraj zainteresowane drużyny mogą zgłaszać się do pierwszych kwalifikacji. Zwycięski zespół trafi pod skrzydła Daniela „STOMPA” Płomińskiego. Zapisy odbywają się za pośrednictwem oficjalnej strony projektu SkillFactor. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Warto podkreślić, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.