Steelrising z pierwszym dodatkiem. Dziś premiera DLC „Tajemnice Cagliostra”

Steelrising

Zgodnie z zapowiedziami dziś na rynku debiutuje pierwszy dodatek do gry Steelrising. Deweloperzy ze studia Spiders postanowili przypomnieć użytkownikom o premierze rozszerzenia zatytułowanego „Tajemnice Cagliostra” i opublikowali jego zwiastun. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą sprawdzić, jakie atrakcje wprowadzi wspomniane DLC. Dodatkowo produkcja doczekała się również nowej aktualizacji, która eliminuje kilka błędów.

Z terenów dawnego szpitala Saint-Louis – nowego obszaru, którego tajemnice pragnąłby ukryć Ludwik XVI – nikt nie wychodzi bez szwanku.Podczas mrocznej przygody przechytrzysz inspirowane wynalazkami Mesmera automaty Cagliostra, napotkasz nowych przeciwników oraz odblokujesz nową broń oraz stroje. Czy odważysz się poznać wstrząsającą prawdę o alchemii napędzającej królewskie automaty? – czytamy w opisie dodatku na Steam.

Dodatek „Tajemnice Cagliostra” dostępny jest na wszystkich platformach. Rozszerzenie wyceniono na 53,99 zł w przypadku wersji PC. Posiadacze konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S muszą natomiast przygotować się odpowiednio na wydatek rzędu 69 zł oraz 69,99 zł.

Przypomnijmy, że Steelrising dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Spiders na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.