Aliens: Fireteam Elite zaliczyło udany debiut na platformie Steam

Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite zadebiutowało w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Xbox. Produkcja Cold Iron Studios zebrała mieszane recenzje, ale wygląda na to, że przypadła do gustu użytkownikom Steama. Wspomniany tytuł znalazł się bowiem na drugim miejscu najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w minionym tygodniu. Nowa kooperacyjna strzelanka osadzona w uniwersum Obcego może pochwalić się również wieloma pozytywnymi opiniami.

W chwili pisania tej wiadomości Aliens: Fireteam Elite posiada na Steamie ponad 5 tysięcy recenzji, z czego aż 85% jest pozytywnych. Deweloperzy mogą więc być zadowoleni z odbioru produkcji przez użytkowników platformy Valve. Warto także zauważyć, że w weekend w szczytowym momencie w produkcji Cold Iron Studios bawiło się jednocześnie 15,568 graczy, czyli więcej niż w dniu swojej premiery, w którym to większość gier cieszy się największą popularnością.

Przypomnijmy, że Aliens: Fireteam Elite dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania recenzji gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Cold Iron na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: Steamdb.info