Hi-Fi Rush podbija Steama. „Przytłaczająco pozytywne” opinie i dobra sprzedaż

Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush było jedną z głównych atrakcji ubiegłotygodniowego pokazu Xbox Developer_Direct. Nowa produkcja Tango Gameworks doczekała się bowiem na wspomnianym wydarzeniu oficjalnej zapowiedzi i natychmiastowo trafiła w ręce graczy. Już pierwsze opinie użytkowników wskazywały, że mamy do czynienia z bardzo udanym tytułem. Tymczasem okazuje się, że gra dosłownie podbiła serca użytkowników Steama.

Przede wszystkim Hi-Fi Rush może pochwalić się sporym zainteresowaniem ze strony użytkowników platformy Valve. Pod względem przychodów produkcja Tango Gameworks zajęła w zeszłym tygodniu na Steam ósme miejsce. To naprawdę świetne wynik, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że tytuł wyceniono na 129 złotych.

To jednak nie koniec świetnych wieści dla Microsoftu i deweloperów z Tango Gameworks. Hi-Fi Rush zbiera bowiem na Steam „przytłaczająco pozytywne” recenzje. W chwili pisania tej wiadomości gra otrzymała na platformie Valve ponad 3,5 tysiąca opinii, a aż 98% z nich to oceny pozytywne. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

Hi-Fi Rush dostępne jest nie tylko na PC, ale także konsolach Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajduje się tam zestawy pozwolą Wam bowiem uruchomić produkcję Tango Gameworks na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.