Apex Legends na fali. Battle royale z nowym rekordem aktywności na Steam

Apex Legends

Od premiery Apex Legends minęły ponad trzy lata. Battle royale od studia Respawn Entertainment wciąż znajduje się jednak na przysłowiowej fali i nie zwalnia tempa. Wczoraj tytuł ustanowił bowiem nowy rekord aktywności na Steam. W szczytowym momencie w grze znajdowało się jednocześnie ponad 412 tys. użytkowników platformy Valve. Tym samym poprzedni rekord, z lutego tego roku, został pobity o 20 tys. graczy.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji na temat dzieła twórców Titanfall. Electronic Arts w trakcie ostatniego sprawozdania finansowego poinformowało, że od momentu premiery Apex Legends wygenerowało 2 mld dolarów przychodu. Amerykańska firma zdradziła również, że 12. sezon rozgrywek był „najbardziej udanym w historii”. Deweloperzy z Respawn Entertainment oraz „Elektronicy” mają więc powody do zadowolenia. Fani produkcji mogą być natomiast spokojni o przyszłość wspomnianego battle royale.

Przypomnijmy, że Apex Legends zadebiutowało na początku 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł jest grą z gatunku battle royale dystrybuowaną w modelu free-to-play. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Respawn Entertainment na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.