Elden Ring nie zwalnia tempa. Gra już trzeci tydzień z rzędu rządzi na Steam

Elden Ring

Elden Ring może pochwalić się największą liczbą tytułów „Gry roku” w historii. Nic więc dziwnego, że produkcja From Software od momentu premiery cieszy się niesłabnącą popularnością. Okazuje się jednak, że w ostatnich tygodniach wspomniany tytuł cieszy się ponadprzeciętnym zainteresowaniem na Steam. Najnowsze dzieło twórców serii Dark Souls trzeci tydzień z rzędu jest najlepiej sprzedającą się (pod względem przychodów) grą na platformie Valve.

Z pewnością duża w tym zasługa promocyjnej ceny. Podczas zakończonej w zeszłym tygodniu Zimowej Wyprzedaży produkcję From Software można było nabyć na Steam z 30% zniżką. Wygląda więc na to, że spora część użytkowników platformy Valve postanowiła skorzystać z okazji i na własnej skórze przekonać się, czy Elden Ring zasługuje na wszystkie nagrody oraz pochwały.

Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info