Assassin’s Creed Valhalla – rusza kolejny darmowy weekend z grą Ubisoftu

Assassin's Creed Valhalla

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już jutro – 15 grudnia – ruszy darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft postanowił przypomnieć graczom o wspomnianej ofercie i opublikował zwiastun wydarzenia. Francuska firma udostępniła również kilka przydatnych informacji na temat wydarzenia, dzięki któremu wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed bez dodatkowych kosztów.

Jak wspomnieliśmy wyżej, darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla rozpocznie się jutro – 15 grudnia o 18:00 czasu polskiego i potrwa do poniedziałku – 19 grudnia – do 13:00. Oferta dostępna będzie zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już pobierać grę, by móc jak najszybciej zacząć swoją przygodę z produkcją Ubisoftu.

Eksploruj dynamiczny, piękny, otwarty świat zbudowany w brutalnej rzeczywistości średniowiecznej Anglii. Najeżdżaj swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, starając się zdobyć miejsce u boku bogów w Valhalli. – czytamy na stronie wydarzenia.

Wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Oczywiście, jeśli tylko zdecydujecie się na jej zakup. Najbliższe cztery dni powinny natomiast pomóc Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.