Assassin’s Creed Valhalla z nowościami. Dziś debiutuje aktualizacja 1.5.2

Assassin's Creed Valhalla

Zgodnie z zapowiedziami gra Assassin’s Creed Valhalla doczeka się dziś kolejnej aktualizacji. Patch oznaczonym numerem 1.5.2 waży na PC nieco ponad 7 GB i wprowadzi liczne poprawki zarówno do podstawowej wersji, jak i dodatku Świt Ragnaroku. Najważniejszą atrakcją jest jednak nowy budynek, który gracze mogą postawić w Kruczej Przystani. Mowa tutaj oczywiście o Zbrojowni, która umożliwi użytkownikom tworzenie zestawów wyposażenia.

Zbrojownia to nowy budynek do wzniesienia w Kruczej Przystani, w którym będziecie mogli komponować i przeglądać swoje ulubione zestawy wyposażenia. Zbrojownia może pomieścić do pięciu kompletów oręża, zbroi oraz umiejętności. Gdy wybrane elementy zostaną już przypisane do manekina w budynku, Eivor może swobodnie korzystać z tych przedmiotów, bez względu na to, gdzie się znajduje – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Jak wspomnieliśmy wyżej, aktualizacja 1.5.2 wprowadza mnóstwo poprawek i eliminuje różnego rodzaju błędy, na które natrafiali gracze. Patch trafi na serwery dziś około godziny 13:00. Pełną listę zmian wprowadzonych za sprawą wspomnianej „łatki” znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.