Wo Long: Fallen Dynasty z poprawkami. Team Ninja udostępniło aktualizację

Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutowało w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych oraz konsolach. Najnowsza produkcja studia Team Ninja zebrała bardzo dobre recenzje. Niestety tytuł nie zaliczył najlepszego startu na Steam, co potwierdzają opinie użytkowników platformy Valve. Wszystko przez problemy techniczne, których nie brakowało w pecetowej wersji. Na szczęście gra otrzymała wczoraj aktualizację, która eliminuje szereg błędów.

Patch dostępny jest obecnie wyłącznie na PC oraz konsolach PlayStation. Użytkowników komputerów osobistych z pewnością ucieszy fakt, że Team Ninja poprawiło sterowanie za pomocą myszki i klawiatury, na które narzekała spora część graczy. Deweloperzy zajęli się także błędami, przez które gra crashowała się w konkretnych momentach rozgrywki. Poprawiono również ogólną wydajność gry na wszystkich platformach. Pełną listę zmian znajdziecie natomiast na oficjalnej stronie twórców.

Wo Long: Fallen Dynasty dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S, a także w usłudze Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Team Ninja na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.