Sonic Frontiers z nową zawartością. Gra otrzyma za kilka dni dużą aktualizację

Sonic Frontiers

SEGA może być zadowolona z premiery Sonic Frontiers. Nowa odsłona przygód niebieskiego jeża może bowiem pochwalić się niezłymi wynikami sprzedaży. Dodatkowo grę ciepło przyjęli również m.in. użytkownicy platformy Steam. Tymczasem – jak się okazuje – już w tym tygodniu wspomniana produkcja doczeka się nowej zawartości. Wszystko za sprawą pierwszej z trzech zaplanowanych na 2023 dużych aktualizacji.

Jak informuje redakcja VGC, wspomniana aktualizacja zawartości dla gry Sonic Frontiers zostanie udostępniona już 23 marca, a więc w najbliższy czwartek. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami za sprawą patcha do najnowszej odsłony przygód niebieskiego jeża trafią m.in. tryb fotograficzny oraz nowe wyzwania. W grze pojawić ma się też szafa grająca.

Sonic Frontiers dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję firmy SEGA na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.