Back 4 Blood z udanym debiutem na Steam. Oceny graczy i wyniki aktywności

Back 4 Blood

Back 4 Blood zadebiutowało we wtorek na komputerach osobistych oraz konsolach. Najnowsza produkcja Turtle Rock Studios zebrała niezłe recenzje, ale wygląda na to, że tytuł przypadł do gustu również graczom. Świadczą o tym m.in. opinie użytkowników Steama, a także wyniki aktywności na platformie Valve. Wszystko wskazują więc na to, że przedpremierowe kontrowersje związane z systemem progresji w trybie solo oraz ciche wprowadzenie do gry zabezpieczeń Denuvo nie odstraszyły zainteresowanych osób.

Back 4 Blood może obecnie pochwalić się ponad 3,5 tysiącami opinii na Steam, z czego aż 83% jest pozytywnych. Ponadto w chwili pisania tej wiadomości w grze znajduje się ponad 27 tysięcy użytkowników platformy Valve (via SteamDB). Natomiast w szczytowym w momencie w ciągu ostatnich 24 godzin w produkcję Turtle Rock Studios na Steam grało jednocześnie 57,883 osób. Wyniki są więc zadowalające. Należy też pamiętać, że tytuł dostępny jest również na Epic Games Store oraz konsolach Sony i Microsoftu.

Przypomnijmy, że Back 4 Blood dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Turtle Rock Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.