Battlefield 2042 – beta podbija Steama, choć wciąż nie jest w pełni otwarta

Battlefield 2042

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj ruszyły beta testy gry Battlefield 2042. W pierwszej kolejności możliwość sprawdzenia tegorocznej odsłony popularnej serii otrzymali graczy, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Wcześniejszy dostęp do bety dostępny jest również dla abonentów Xbox Game Pass oraz EA Play. Mimo ograniczonej dostępności testy cieszą się dużym zainteresowaniem na Steam, co potwierdzają dane z portalu SteamDB.

Według informacji zawartych na wspomnianej stronie wczoraj w szczytowym momencie w betę Battlefield 2042 grało ponad 127 tysięcy użytkowników platformy Valve. W chwili pisania tej wiadomości wczesna wersja tegorocznej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek może pochwalić się ponad 47 tysiącami aktywnych graczy na Steam. Liczby już teraz robią wrażenie. Wynik z pewnością zostanie pobity już jutro, kiedy to do zabawy będą mogli dołączyć wszyscy zainteresowani.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry 19 listopada bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić tegoroczną odsłonę serii Battlefield na najwyższych możliwych ustawieniach.