Battlefield 2042 do sprawdzenia za darmo. EA zaprasza graczy PC do zabawy

Battlefield 2042

Dobre wieści dla graczy, którzy zastanawiają się nad kupnem Battlefield 2042. Na Steam ruszył bowiem darmowy okres próbny z najnowszą odsłoną popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Przez kilka najbliższych dni użytkownicy komputerów osobistych mogą więc bez dodatkowych kosztów cieszyć się pełną wersję produkcji EA DICE. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć i nie zwlekać z wypróbowaniem wspomnianego tytułu.

Darmowy okres próbny z Battlefield 2042 na Steam kończy się bowiem w czwartek – 16 marca – o 18:00 czasu polskiego. Po zakończeniu wydarzenia gra zniknie z Waszej biblioteki. Warto również wspomnieć o trwającej promocji. Najnowsza odsłona serii Battlefield dostępna jest obecnie na platformie Valve w cenie 80,97 złotych. Gracze mogą więc skorzystać z 70% zniżki.

Battlefield 2042 dostępny jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajduje się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję EA DICE na najwyższych możliwych ustawień graficznych.