Battlefield 2042 z nowościami. DICE zaprasza na zapowiedź 1. sezonu zmagań

Battlefield 2042

Dobre wieści dla graczy, którzy czekają na rozpoczęcie 1. sezonu rankingowego w Battlefield 2042. Deweloperzy ze studia DICE poinformowali, że już dziś o 17:00 czasu polskiego zobaczymy zapowiedź atrakcji zmierzających do wspomnianej produkcji. Twórcy z pewnością ujawnią również, kiedy gracze będą mogli przystąpić do zmagań w ramach sezonu zatytułowanego „Zero Hour”. Całość będzie można śledzić na platformie YouTube pod tym adresem.

Według informacji przekazanych przez Toma Hendersona – znanego branżowego dziennikarza i insidera – pierwszy sezon rankingowy w Battlefield 2042 ruszy w czwartek, 9 czerwca. Henderson twierdzi również, że podczas dzisiejszej prezentacji zobaczymy trzy materiały wideo. Jeden z nich ma być natomiast poświęcony Ewelinie Lis – operatorce z Polski, która ma trafić do gry wraz z rozpoczęciem sezonu „Zero Hour”.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję DICE na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.