Cyberpunk 2077 wraca na podium bestsellerów Steam. Świetne wyniki DayZ

Cyberpunk 2077

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o wyprzedaży gier CD Projekt RED na Steam, w ramach której przeceniono m.in. Cyberpunk 2077. Okazuje się, że wspomniana promocja przyniosła zamierzony efekt. Najnowsze dzieło twórców Wiedźmina znalazło się bowiem na trzecim miejscu na liście bestsellerów platformy Valve. Rodzimy tytuł został wyprzedzony jedynie przez Elden Ring oraz Steam Decka. Warto jednak pamiętać, że produkcja From Software od momentu premiery niemal nieustannie króluje na liście najchętniej kupowanych gier na Steam.

Cały czas świetnie radzi sobie też LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Dwa różne wydania tytułu znalazły się bowiem na czwartym oraz piątym miejscu wspomnianego przez nas wyżej zestawienia. Na uwagę zasługuje również DayZ. Produkcja nie tylko znalazła się na 8. miejscu na liście najchętniej kupowanych gier na platformie Valve, ale także ustanowiła nowy rekord aktywności. W ciągu ostatniej doby dzieło Bohemia Interactive Studio uruchomiło na Steam jednocześnie aż 58,523 graczy.

Cyberpunk 2077, Elden Ring, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i DayZ nie są jednak jedynumi tytułami, które cieszyły się w zeszłym tygodniu sporym zainteresowaniem na Steam. Pełną listę najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w ciągu ostatnich 7 dni znajdziecie na poniższej grafice.

Źródło: SteamDB.info