Deathloop zalicza udany debiut na Steam mimo problemów technicznych

Deathloop

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się premiery Deathloop. Najnowsza produkcja Arkane Studios zebrała wysokie oceny w recenzjach. Do głosu szybko doszli jednak gracze, którzy zaczęli informować o problemach technicznych pecetowej wersji. Okazuje się jednak, że wspomniane błędy nie odstraszyły użytkowników platformy Valve. Do sieci trafiła bowiem lista najchętniej kupowanych gier na Steam w zeszłym tygodniu, na której dwa różne wydania najnowszego dzieła twórców Dishonored zajmują pierwsze oraz trzecie miejsce.

Deathloop posiada również na Steam ponad 5,5 tysiąca opinii, z czego 72% jest pozytywnych. Negatywne oceny graczy wynikają przede wszystkim ze wspomnianych wyżej problemów technicznych. Warto jednak wspomnieć, że produkcja otrzymała już pierwszą aktualizację. Do wyeliminowania wszystkich niedogodności jeszcze długa droga, ale Bethesda oraz Arkane Studios zapewniają graczy, że zdają sobie sprawę ze znajdujących się w grze błędów, a ich usunięcie jest dla deweloperów sprawą priorytetową.

Przypomnijmy, że Deathloop dostępny jest obecnie na PC i konsoli PlayStation 5. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowszą produkcję Arkane Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info