Far Cry 6 z kolejnymi poprawkami. Ubisoft udostępnił nową aktualizację gry

Far Cry 6

Zgodnie z zapowiedzią już jutro ruszy pierwszy darmowy weekend z Far Cry 6. Tymczasem Ubisoft udostępnił nową aktualizację gry, która wprowadza kolejne poprawki, mające na celu usprawnienie działania wspomnianej produkcji. Patch jest już dostępny zarówno na PC, jak i konsolach. Listę zmian dedykowanych dla komputerów osobistych znajdziecie poniżej. Natomiast po szczegółowy opis aktualizacji zapraszamy na oficjalną stronę gry.

Far Cry 6 – lista zmian na PC w 5. aktualizacji gry:

  • Usunięto błąd, który mógł powodować, że skalowanie pola widzenia blokowało się czasem na 75 podczas poddania wyścigu Gran Premio.
  • Usunięto błąd, który mógł uniemożliwić graczom uruchomienie Far Cry 6, jeśli urządzenia dźwiękowe były wyłączone lub niedostępne w ich systemie operacyjnym.

Najnowszy patch wprowadza również nowy tryb trudności o nazwie „Partyzant”. Zwiększono w nim ogólny poziom wyzwania, a także zmniejszono ilość amunicji, gadżetów i znajdziek. Po jego uruchomieniu wyłączone zostają też główne elementy interfejsu. Deweloperzy informują, że chcą w ten sposób sprawdzić „umiejętności i spryt” graczy.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.