Farming Simulator 22 podbija Steama. Dobre opinie i duże zainteresowanie

Farming Simulator 22

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj miała miejsce premiera Farming Simulator 22 i okazuje się, że najnowsza produkcja GIANTS Software zaliczyła bardzo udany start na Steamie. Świadczą o tym nie tylko pozytywne opinie użytkowników, ale przede wszystkim wyniki aktywności. Wspomniany tytuł w ciągu ostatnich 24 godzin był bowiem jedną z 10 najpopularniejszych gier na platformie Valve pod względem liczby aktywnych graczy.

W szczytowym momencie ostatniej doby w Farming Simulator 2022 grało jednocześnie 105,636 użytkowników Steama. Produkcja GIANTS Software wyprzedziła pod tym względem m.in. takie tytuły jak GTA V, Football Manager 2022 czy też Battlefielda 2042. Na uwagę zasługują również wspomniane wyżej opinie. Tegoroczna odsłona serii Farming Simulator może się pochwalić ponad 1,600 opiniami na platformie Valve, a 81% z nich jest pozytywnych. Twórcy mają więc powody do zadowolenia. Graczom natomiast nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się wirtualnym farmerskim życiem.

Przypomnijmy, że Farming Simulator 22 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się wymaganiami sprzętowymi gry. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję GIANTS Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info