Forspoken będzie korzystać z Denuvo – potwierdza karta produktu na Steam

Forspoken

Od premiery Forspoken dzielą nas dokładnie 2 tygodnie. Nic więc dziwnego, że do sieci trafiają kolejne materiały i szczegóły dotyczące wspomnianego tytułu. Wczoraj zainteresowani mieli okazję obejrzeć kinowy zwiastun, a tymczasem Square Enix zaktualizowało kartę produktu na Steam. Z informacji dostępnych na platformie Valve dowiadujemy się, że produkcja będzie korzystać z antypirackiego oprogramowania Denuvo.

Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Większość gier wydawanych przez Square Enix na komputery osobiste korzysta bowiem ze wspomnianego zabezpieczenia. Graczom PC nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na oficjalne wymagania sprzętowe Forspoken, a także mieć nadzieję, że oprogramowania Denuvo nie wpłynie negatywnie na wydajność nadchodzącej produkcji studia Luminous Productions.

Forspoken zmierza nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ma zadebiutować na wspomnianych platformach już 24 stycznia. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Luminous Productions na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.