Forspoken z poprawkami na PC. Patch ulepsza działanie trybu HDR i nie tylko

Forspoken

Forspoken zadebiutowało w zeszłym tygodniu na rynku. Produkcja nie podbiła niestety serc graczy i recenzentów. Deweloperzy z Luminous Productions nie zamierzają jednak zapominać o swoim dziele. Twórcy przygotowali bowiem aktualizację, która wprowadza istotne poprawki, a także eliminuje kilka błędów, które z pewnością miały wpływ na odbiór gry.

Patch oznaczony numerem 1.02 skupia się przede wszystkim na ulepszeniu działania trybu HDR. Dodatkowo aktualizacja wprowadza również poprawki do lokalizacji. Deweloperzy wyeliminowali również „wiele mniejszych błędów”. Nie zapomniano też o użytkownikach Steam Decka. „Łatka” powinna bowiem naprawić błędy techniczne, które występowały na sprzęcie Valve, a także poprawić wydajność i stabilność gry na wspomnianej platformie.

Przypomnijmy, że Forspoken dostępne jest na PC i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Luminous Productions na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.