Forza Horizon 5 – informacje o pierwszym dodatku pojawiły się na Steam

Forza Horizon 5

Kilka dni temu Forza Horizon 5 osiągnęła kolejny kamień milowy. Od momentu premiery w listopadzie ubiegłego roku w produkcję Playground Games zagrało już bowiem ponad 20 mln osób. Nic więc dziwnego, że twórcy szykują kolejne atrakcje, które mają utrzymać zainteresowanie tytułem. Zgodnie z zapowiedziami gra ma otrzymać co najmniej dwa duże rozszerzenia, a informacje o pierwszym z nich wyciekły do sieci za pośrednictwem platformy Steam.

Okazuje się, że produkcja Playground Games doczeka się DLC związanego z Hot Wheels. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, tak i tym razem możemy się spodziewać, że w grze pojawią się zarówno samochody, jak i tory inspirowane wspomnianą marką. Niestety na ten moment nie wiadomo, kiedy gracze Forza Horizon 5 będą mieli okazję zapoznać się z dodatkiem.

Niewykluczone, że pierwsze DLC do najnowszej odsłony serii Forza Horizon 5 zostanie zaprezentowane podczas konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase. Pokaz rozpocznie się w najbliższą niedzielę – 12 czerwca – o 19:00 czasu polskiego. Całość będzie można śledzić na platformach Twitch.tv oraz YouTube, a także na portalu społecznościowym Facebook.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: ResetEra