Halo Infinite wkrótce z kooperacją w kampanii fabularnej. Ruszają testy beta

Halo Infinite

Jeszcze przed premierą Halo Infinite twórcy informowali, że w momencie debiutu produkcja będzie pozbawiona kooperacji w kampanii fabularnej. Tryb współpracy miał pojawić się w grze wraz z początkiem 2. sezonu. Deweloperzy potrzebowali jednak nieco więcej czasu na dopracowanie wspomnianego wariantu zabawy. Na szczęście cierpliwość fanów serii Halo zostanie wkrótce wynagrodzona. Okazuje się bowiem, że jeszcze w tym miesiącu gracze otrzymają możliwość wspólnego realizowania zadań w najnowszej produkcji studia 343 Industries.

Już 11 lipca odbędzie się bowiem premiera wersji beta kooperacji dla kampanii fabularnej w grze Halo Infinite. Zainteresowani muszą jedynie dołączyć do programu Halo Insider i zapisać się do testów Network Co-Op. Tryb współpracy doczeka się dedykowanych serwerów, na których wspólnie będą mogli bawić się użytkownicy komputerów osobistych, konsol Xbox One i Xbox Series X/S oraz osoby korzystające z Xbox Cloud Gaming.

W trybie kooperacji bawić będzie mogło się jednocześnie czterech graczy. Każdy z użytkowników wcieli się w postać Master Chiefa i zachowa poczynione postępy. Deweloperzy zadbali również o funkcję, umożliwiającą powtarzanie konkretnych misji. Gracze bez problemu będą więc mogli wracać do ulubionych momentów z kampanii.

Warto również wspomnieć, że premiera pełnej wersji kooperacji dla kampanii fabularnej planowana jest na koniec sierpnia. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty. Więcej szczegółów na temat trybu współpracy znajdziecie na oficjalnym blogu twórców.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.