Return to Monkey Island z własną kartą na Steam. Zobaczcie nowe screeny

Return to Monkey Island

W tym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Return to Monkey Island. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą odsłoną kultowej serii przygodówek. Produkcja studia Terrible Toybox doczekała się bowiem własnej karty produktu na Steam. Na platformie Valve znaleźć możemy m.in. nowe zrzuty ekranu, które obejrzycie w galerii na dole wiadomości.

Oprócz wspomnianych screenów deweloperzy udostępnili również zarys fabularny produkcji, a także informacje o podstawowych mechanikach. Dowiedzieliśmy się także, że Return to Monkey Island ukaże się na rynku w dziewięciu wersjach językowych. Niestety na liście obsługiwanych języków zabrakło języka polskiego. Więcej szczegółów znajdziecie bezpośrednio na platformie Steam pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Return to Monkey Island zmierza na PC i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na rynku w tym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wszystkie nadchodząca produkcje na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.