GhostWire: Tokyo wkrótce z datą premiery? Gra została sklasyfikowana w Brazylii

GhostWire: Tokyo

Jeśli z niecierpliwością czekacie na informacje dotyczące daty premiery gry GhostWire: Tokyo, to mamy dla Was dobre wieści. Nadchodząca produkcja Tango Gameworks doczekała się pierwszej klasyfikacji wiekowej, która pojawiła się na stronie brazylijskiego rządu. Niewykluczone więc, że już niedługo dowiemy się, kiedy nowe dzieło zespołu prowadzonego przez Shinjiego Mikamiego zadebiutuje na PC i PlayStation 5. Należy również wspomnieć, że tytuł miał trafić na rynek w październiku tego roku, ale już w połowie lipca poinformowano, że na grę przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Ghostwire: Tokyo rozgrywa się w alternatywnej wersji stolicy Japonii. W wyniku wydarzenia o podłożu okultystycznym ze wspomnianego miasta zniknęło 99% populacji. Na ulicach metropolii pojawiły się natomiast duchy, szukające ofiar oraz członkowie tajemniczego ugrupowania, którzy skrywają swoją tożsamość za maskami Hannya. W trakcie zabawy gracze wcielają się w bohatera, który zdołał przetrwać katastrofę i został obdarzony magicznymi zdolnościami. Zadaniem użytkowników jest rozwikłanie zagadki i stawienie czoła wspomnianym oponentom.

Przypomnijmy, że GhostWire: Tokyo zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma trafić na wymienione platformy wiosną 2022 roku. Rok po premierze tytuł będzie mógł pojawić się również na konsolach Xbox. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Tango Gameworks na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.