God of War podbija platformę Steam. Kratos zaliczył świetny debiut na PC

God of War

Zgodnie z zapowiedziami w ostatni piątek na komputerach osobistych zadebiutował God of War. Już kilka godzin po premierze produkcja Sony Santa Monica doczekała się pierwszych modów. Tytuł przede wszystkim cieszy się jednak dużym zainteresowaniem na Steam, ponieważ znalazł się na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w zeszłym tygodniu. Przygody Kratosa i Atreusa zbierają również świetne recenzje od samych graczy. Wrażenie robią także wyniki aktywności.

W chwili pisania tej wiadomości God of War doczekał się ponad 9 tysięcy opinii na Steam, z czego aż 97% jest pozytywnych. Ponadto hit z PlayStation 4 może się również pochwalić dobrymi wynikami aktywności. Tylko w tym momencie w przygody Kratosa i Atreusa gra przeszło 32 tysiące użytkowników platformy Valve. Natomiast w ciągu ostatniej doby w produkcję Sony Santa Monica bawiło się jednocześnie na Steam nawet 73,529 osób. Całkiem nieźle jak na grę, która zadebiutowała na rynku blisko 4 lata temu.

Przypomnijmy, że God of War dostępny jest obecnie na PC i PlayStation 4. Tytuł można również uruchomić na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją wersji na PS4 na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sony Santa Monica na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info