God of War wciąż niepokonany na Steam. Wielki sukces gry na platformie Valve

God of War

God of War to największy sukces PlayStation Studios na PC. Pecetowa wersja produkcji Sony Santa Monica jest pierwszym tytułem z katalogu Sony, który przez trzy tygodnie z rzędu może pochwalić się pierwszym miejscem na liście najchętniej kupowanych gier na Steam. Od momentu premiery przygody Kratosa i Atreusa cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników platformy Valve. Sama produkcja zbiera również coraz więcej pozytywnych opinii.

W chwili pisania tej wiadomości God of War może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami na Steam. Tytuł zebrał już bowiem ponad 22 tysiące opinii, z czego 97% jest pozytywnych. Imponująco prezentują się także wyniki aktywności. Przygody Kratosa i Atreusa wyprzedziły bowiem pod tym względem Horizon Zero Dawn – Complete Edition. W produkcję Guerrilla Games grało jednocześnie najwięcej 56 577 graczy. Natomiast rekordowy wynik dzieła Sony Santa Monica wynosi 73 529 osób aktywnych w jednym momencie.

Lista bestsellerów Steam zdradza jednak, że użytkownicy platformy Steam z niecierpliwością czekają również na nadchodzące produkcje. W pierwszej dziesiątce wspomnianego zestawienia znalazły się bowiem dwa różne wydania Dying Light 2, które zadebiutuje na rynku już w ten piątek. Na czwartej pozycji uplasował się natomiast pre-order Elden Ring. Niewykluczone więc, że już za tydzień przygody Kratosa i Atreusa będą musiały uznać wyższość produkcji Techlandu lub nowe dzieła deweloperów z From Software.

Przypomnijmy, że God of War dostępny jest obecnie na PC i PlayStation 4. Tytuł można również uruchomić na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sony Santa Monica na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info