GOG.com zaprasza na weekendowe promocje. Gry na PC taniej nawet o 87%

GOG.com

Dziś piątek, a to oznacza, że na platformie GOG.com ruszyła kolejna weekendowa wyprzedaż. Najnowsza oferta specjalna poświęcona jest grom, w których „główną rolę odgrywa morze i to, co skrywa się pod jego powierzchnią”. Wśród przecenionych produkcji znajdziemy m.in. Port Royale 4, Deep Diving Simulator, Megaquarium czy też In Other Waters. Zniżki sięgają nawet 87%, więc zachęcamy Was do zapoznania się z promocją.

To jednak nie koniec atrakcji. Na platformie GOG.com, oprócz standardowej oferty weekendowej, pojawiły się dziś również dwie dodatkowe oferty specjalne. Pierwszą z nich jest wyprzedaż gier z uniwersum Warhammer, a drugą promocja na produkcje z katalogu Focus Home Interactive. Użytkownicy komputerów osobistych, mają więc z czego wybierać.

Weekendowa wyprzedaż oraz promocja na gry z serii Warhammer kończą się 22 listopada o 15:00. Natomiast wyprzedaż gier od Focus Home Interactive trwa do 29 listopada. Pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie pod następującymi adresami – weekendowa wyprzedaż, wyprzedaż serii Warhammer, promocja na gry Focus Home Interactive. Poniżej prezentujemy natomiast wybrane oferty, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.

GOG.com – promocje listopad 2021

Weekendowa wyprzedaż:

Wyprzedaż gier z uniwersum Warhammer:

Promocja na gry od Focus Home Interactive: