Gothic 2: Kroniki Myrtany hitem na Steam. Darmowy mod zbiera świetne recenzje

Gothic 2: Kroniki Myrtany

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się premiery Gothic 2: Kroniki Myrtany. Okazuje się, że ambitna modyfikacja podbiła Steama i cieszy się na platformie Valve sporym zainteresowaniem. Wspomniany mod zbiera bowiem nie tylko świetne recenzje, ale może także pochwalić się imponującą liczbą graczy. Na tak dobre przyjęcie projektu z pewnością wpływa również fakt, że całość dostępna jest zupełnie za darmo.

Gothic 2: Kroniki Myrtany posiada obecnie na Steamie ponad 1,200 opinii, z czego aż 98% jest pozytywnych. Ponadto w ambitną modyfikację gra w tej chwili ponad 4 tysiące użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby wyspę Archolos zwiedzało dokładnie 9,242 graczy. Wyniki robią wrażenie i pokazują, że mimo upływu lat, Gothic 2 wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem.

Przypomnijmy, że Gothic 2: Kroniki Myrtany to modyfikacja do gry Gothic 2: Złota Edycja. Ambitny projekt oferuje zupełnie nową historię, która dostarcza ponad 40 godzin zabawy i około 170 zadań fabularnych. Mod wprowadza również przeszło 1400 postaci niezależnych, 200 losowych zdarzeń oraz 100 nowych broni i zbroi o unikalnym wyglądzie. Fanów rodzimych lokalizacji z pewnością ucieszy także fakt, że Kroniki Myrtany posiadają pełny polski dubbing.

Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych ustawieniach graficznych.