GTA 5 wciąż sprzedaje się w milionach. Take-Two dzieli się nowymi wynikami

GTA 5

W tym roku od premiery GTA 5 minie dziewięć lat. Produkcja Rockstara wciąż cieszy się jednak niesłabnącym zainteresowaniem, co potwierdzają najnowsze wyniki sprzedaży. Firma Take-Two opublikowała bowiem raport finansowy za 1. kwartał bieżącego roku. Dowiadujemy się z niego, że sprzedaż Grand Theft Auto 5 przekroczyła 165 mln egzemplarzy. Oznacza to, że w minionym kwartale sprzedano kolejne 5 mln sztuk.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że GTA 5 już od jakiegoś czasu sprzedaje się w liczbie 5 mln egzemplarzy na kwartał. Jak wspomnieliśmy wyżej, od momentu premiery gry minie w tym roku dziewięć lat. Wyniki osiągane przez produkcję Rockstara powinni więc cieszyć zarówno samych twórców, jak i wydawcę. W marcu tytuł doczekał się jednak wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale jak widzimy, nie przełożyło się to na większe zainteresowanie tytułem ze strony graczy.

Przypomnijmy, że GTA 5 dostępne jest na PC od kwietnia 2015 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją pecetowej wersji gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Rockstara na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.