Halo Infinite – darmowy multiplayer cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam

Halo Infinite

Podczas wczorajszej transmisji z okazji 20-lecia marki Xbox Microsoft sprawił miłą niespodziankę graczom, którzy czekają na premierę Halo Infinite. Amerykańska firma poinformowała, że użytkownicy PC oraz konsol Xbox One i Xbox Series X/S mogą już teraz cieszyć się sieciowym trybem wspomnianej produkcji. Dostęp do multiplayera jest w pełni darmowy, a poczynione przez użytkowników postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Okazuje się, że do sprawdzenia tytułu nie trzeba było namawiać użytkowników Steama. Duże zainteresowanie nadchodzącą odsłoną serii Halo potwierdzają bowiem wyniki aktywności na platformie Valve.

W chwili pisania tej wiadomości w sieciowym trybie Halo Infinite bawi się na Steam ponad 90 tysięcy osób. Natomiast w szczytowym momencie w ciągu ostatnich 24 godzin w multiplayer produkcji 343 Industries grało jednocześnie 272,586 użytkowników platformy Valve. Wyniki robią wrażenie i pokazują, że zainteresowanie tegoroczną odsłoną serii Halo jest naprawdę spore. Microsoft oraz twórcy mają więc powody do zadowolenia. Firma oraz deweloperzy z pewnością liczą jednak, że w dniu premiery tytuł przyciągnie do siebie jeszcze więcej graczy.

Przypomnijmy, że Halo Infinite zmierza na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 8 grudnia. Zainteresowanych zapraszamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.