Halo Infinite z ostatnią aktualizacją w 2022 roku. Patch uwzględni opinie fanów

Halo Infinite

Na początku września dowiedzieliśmy się, że Halo Infinite – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie doczeka się trybu lokalnej kooperacji. Deweloperzy z 343 Industries nieustannie kontynuują jednak rozwój i wsparcie wspomnianej produkcji. Jeszcze dziś gra doczeka się ostatniej w tym roku aktualizacji, która – jak podkreślają sami twórcy – uwzględni zarówno komentarze, jak i krytykę ze strony fanów.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, aktualizacja zostanie udostępniona dziś – 6 grudnia – około 19:00 czasu polskiego. Patch ma nie tylko wprowadzić zmiany na podstawie przekazanych przez graczy opinii, ale naprawi również szereg błędów. Wraz ze wspomnianą „łatką” na stronie studia 343 Industries pojawi się wpis, prezentujący szczegółową listę poprawek. Fanom Halo Infinite nie zostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na udostępnienie przygotowanych przez deweloperów plików.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.