Humankind podbija Steama. Udany debiut produkcji Amplitude Studios

Humankind

W zeszłym tygodniu na komputerach osobistych zadebiutowało Humankind. Nowa strategia 4X, która ma być konkurencją dla serii Civilization, zebrała dobre oceny. Okazuje się jednak, że produkcja Amplitude Studios przypadła do gustu nie tylko recenzentom, ale też użytkownikom Steama. Wspomniany tytuł był bowiem w zeszłym tygodniu najchętniej kupowaną grą na platformie Valve. Deweloperzy mogą być także zadowoleni z liczby aktywnych graczy.

W chwili pisania tej wiadomości w Humankind gra ponad 18 tysięcy użytkowników Steama (według danych z portalu SteamDB). Natomiast w szczytowym momencie w dniu premiery najnowsze dzieło Amplitude Studios mogło pochwalić się 55,284 aktywnych graczy. Tytuł zebrał na platformie Valve także ponad 6 tysięcy opinii, a ich średnia ocen wynosi 71%. Produkcja zaliczyła więc bardzo udany debiut, a twórcy mogą już myśleć, w jaki sposób rozwinąć markę, by w przyszłości stać się realnym zagrożeniem dla wspomnianej wyżej Cywilizacji.

Na koniec przypomnijmy, że Humankind dostępne jest wyłącznie na PC. Zachęcamy Was również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy bez najmniejszych problemów pozwolą Wam zagrać w produkcję Amplitude Studios na najwyższych możliwych ustawieniach.

Źródło: https://steamdb.info