Judgment i Lost Judgment ze wsparciem dla Nvidia DLSS i Nvidia DLAA na PC

Lost Judgment

W połowie września posiadacze komputerów osobistych otrzymali możliwość zapoznania się z Judgment i Lost Judgment. Okazuje się, że deweloperzy z Ryu Ga Gotoku Studio nie zapominają o pecetowych wersjach swoich produkcji. Twórcy przygotowali bowiem dla obu tytułów nowe aktualizacje, dzięki którym wspomniane gry otrzymały wsparcie dla dwóch technologii firmy Nvidia.

Dzięki najnowszym „łatkom” zarówno Jugdment, jak i Lost Judgment mogą pochwalić się obsługą Nvidia DLSS i Nvidia DLAA. Pierwsza z wymienionych technologii zwiększa częstotliwość generowanych klatek na sekund w danej grze, poprawiając jednocześnie jej wydajność. Druga technika pozwala osiągnąć wyższą jakość obrazu, dzięki lepszym efektom antyaliasingu. Gracze PC z pewnością docenią więc starania deweloperów z Ryu Ga Gotoku Studio.

Przypomnijmy, że zarówno Jugdment, jak i Lost Judgment dostępne są nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją drugiej z wymienionych gier na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcje Ryu Ga Gotoku Studio na najwyższych ustawieniach graficznych.